"Pierwsze koty za płoty" zawodnika GKTS Wiązowna

29.10.200808:57

Anna

W dniach 24-26 października 2008r. w Gdańsku został rozegrany I Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Juniorów i Młodzików. Na tej prestiżowej imprezie klub z GKTS Wiązowna miał po raz pierwszy swojego przedstawiciela Rafała Zajkowskiego ucznia 6 klasy szkoły podstawowej. W turnieju młodzików wystąpiło 40 najlepszych zawodników z całej Polski , zostali oni podzieleni na 8 grup pięcioosobowych. Z grupy wychodziło do dalszych gier 2 albo 3 zawodników, niestety nie udało się Rafałowi zagrać tego co potrafi i nie wyszedł z grupy wygrywając tylko jeden pojedynek.

 

Po turnieju trenerzy omówili przyczyny słabego występu Rafała wraz z zawodnikiem. Czas pokaże czy sam zawodnik wyciągnie wnioski z nie udanego występu i na następny turnieju ogólnopolskim wejdzie do ścisłej czołówki - A MA NA TO SZANSE BO MA TALENT!

Trenerzy GKTS Wiązowna

Tomek Grzybowski i Andrzej Ochal

 

 


 

Półmaraton Wiązowski
grafika, link do wyników półmaratonu

Sponsorzy generalni XXXIII półmaratonu Wiązowskiego

w lewo
  • logo Auchan  
  • logo Dakoma  
  • logo Marwell  
  • logo Fideltronik INIGO  
  • logo Prefagbud  
w prawo
 

Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treść informacji zamieszczonych na stronach jednostek, do których może nastąpić przekierowanie ze strony www.wiazowna.pl

W przypadku naruszenia przez administratorów tych stron praw osób trzecich, a w szczególności praw autorskich i dóbr osobistych poszczególnych osób, przekierowanie do tych stron zostanie zlikwidowane.

© 2005 - 2007 Urząd Gminy Wiązowna
Zawartość merytoryczna: e-mail urzad@wiazowna.pl

Projekt,

CMS,

hosting

-

Maxus Net Communications 2007

 

 
Liczba odwiedzin:            Liczba osób online: